Nasza Firma

NASZA FIRMA

Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym. Handlem i produkcją zajmujemy się od 1995 roku. Nasze doświadczenie które w tym czasie nabyliśmy w trudnej sytuacji ekonomicznej naszego regionu świadczy o nas pozytywnie .Posiadamy solidne zaplecze logistyczne, elastyczne podejście do klientów co sprawia że jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się . Sprzedaż w naszym przedsiębiorstwie odbywa się kilkoma kanałami dystrybucji, do których należą: handel hurtowy naszych wyrobów do sklepów na terenie kraju i na terenie Unii Europejskiej oraz poprzez bezpośredni handel w Internecie na stronie lazur24.pl  Wystawiamy Faktury VAT lub paragony a wszystkie towary sprzedawane przez nas objęte są gwarancją.

PROFESJONALNA POMOC

Doradzamy bezpłatnie jaki towar najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, oferujemy fachową pomoc naszych doradców .Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam doprecyzować szczegóły z którymi klient może się zmagać przy wyborze towaru , więc nasi doradcy od wystroju wnętrz czy też towarów ogrodowych  mogą pomóc przy odpowiednim wyborze naszych produktów dla Państwa zastosowania praktyce. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, co sprzedają, chętnie służą pomocą, udzielają bezcennych porad. Ich wiedza okazuje się nieoceniona. W każdym momencie służymy pomocą i wsparciem merytorycznym oraz organizacyjnym. Jeśli masz jakieś pytanie, zadzwoń , lub zapytaj e-mail.

NIETYPOWE ZAMÓWIENIA

Nasza firma realizuje również tzw. nietypowe zamówienia z tytułu asortymentu który sami produkujemy możemy takie rozwiązanie państwu zaproponować , w przypadku nie znalezienia towaru o parametrach dla państwa dostępnych prosimy o telefon a na pewno indywidualnie odniesiemy się do takich przypadków.

Oferujemy formy płatności


PayU bank logos