Mini rolety noc i dzień

Rolety dzień noc – oferta

Jeżeli szukają Państwo doskonałej alternatywy dla zasłon, to dobrze trafiliście! Przedstawiamy Wam rolety noc dzień (zebra), które, jak nazwa wskazuje, dobrze sprawdzą się w przyciemnianiu pokoju w nocy, a także w regulowaniu światła słonecznego w ciągu dnia. Możecie je znaleźć w różnych rozmiarach, lecz jeśli posiadacie niestandardowe okna, oferujemy również wykonanie rolet na wymiar. W asortymencie posiadamy modele o różnych kolorach, takich jak szary, brązowy, écru, zielone jabłuszko czy też egzotyczna pomarańcza. Cena rolet dzień noc jest zależna od ich długości oraz szerokości.

Mini rolety noc dzień: łatwe w montażu i w użyciu!

Chcecie zakupić rolety, ale montaż wydaje się Wam skomplikowany? Wybierzcie nasze rewelacyjne mini rolety noc i dzień. Posiadają one wieszaki, które wystarczy zawiesić na ramie okna. Są prowadzone żyłkowo, zatem nie będą „powiewać”. Zakończenie żyłki należy przymocować do dołu obramowania za pomocą pokrętła. Instalacja trwa zaledwie kilka minut.

Rolety dzień noc posiadają pasy zaciemniające oraz przepuszczające światło – mogą na siebie nachodzić lub być ustawione naprzemienne. W pierwszym przypadku całkowicie przyciemniają pomieszczenie, w drugim częściowo. Ilość światła regulowana jest za pomocą łańcuszka – wystarczy go pociągnąć w odpowiednim kierunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet typu zebra!

Oferujemy formy płatności


PayU bank logos