Dlaczego Lazur24.pl

Dlaczego w lazur24.pl

 Mając na uwadze Państwa prywatność oraz wszystkie dane, które nam powierzacie w trakcie składania zamówienia, informujemy że dane są chronione zgodnie z zaleceniami "GIODO" i nasza firma spełnia wszystkie wymogi jakie ustawa art.44.ust 1 nakazuje , dane są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Kupując u nas możesz czuć się bezpiecznie. Sprzedajemy tylko i wyłącznie nowy towar, dajemy gwarancje producenta oraz gwarancje zwrotu pieniędzy! Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz wielu zadowolonych klientów. Zamówione przez Ciebie towary pakujemy z zachowaniem niezwykłej staranności, tak aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu. Otwierając swoją paczkę z zamówionym towarem otrzymujesz w 100% sprawny towar zgodny z opisem i zdjęciami.

Błyskawiczna dostawa

 Dbając o najwyższą jakość obsługi klienta  99% przesyłek wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia za pośrednictwem firm kurierskich(UPS ;GLS ;OPEK ;TNT) . Wszystkie przesyłki mają odpowiedniego kuriera do właściwości towaru jaki zakupiono .

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU I WYMIANY

 Gwarantujemy satysfakcję - możesz dokonać zwrotu towaru bez podania przyczyny. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, towar możesz zwrócić bez żadnych konsekwencji. Wystarczy, że w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru odeślesz go do nas wraz z fakturą lub paragonem oraz numerem konta na które mamy zrealizować zwrot pieniędzy. Jesteś bezpieczny niczym nie ryzykujesz nie musisz podawać powodu, jeżeli towar z jakiegoś powodu ci nie odpowiada - odeślij go nam a my zwrócimy Ci pieniądze. Dopuszczamy również możliwość zamiany towaru na inny.

Nowoczesny desing

 Wszystkie oferowane towary w naszym sklepie internetowym www.lazur24.pl są w I gatunku (tylko i wyłącznie najwyższej jakości). W naszej ofercie znajdziesz wiele towarów które jako pierwsi w kraju niejednokrotnie wprowadzamy na rynek polski a są hitami na rynkach takich jak Amerykański jak i Zachodniej Europy.  Z myślą o Tobie i w trosce o Twój cenny czas wszystkie towary pogrupowaliśmy w działy, tak aby wyszukiwanie sprawiało jak najmniej trudności.

JAKOŚĆ I OPINIE

Dzięki wysokiej jakości jaką oferujemy oraz właściwemu podejściu do klientów możemy się poszczycić  ponad 18 letnim doświadczeniem na rynku polskim . Jako firma o ugruntowanej pozycji twoją satysfakcję z zakupów stawiamy jako priorytet. Mamy reputację, jakiej konkurencja może nam pozazdrościć. Od początku działalności słuchamy uważnie uwag naszych Klientów starając się dopasować do potrzeb i oczekiwań. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna! Jeśli masz jakieś sugestie, propozycje, które pomogą nam usprawnić pracę, skontaktuj się z nami pod adresem e- mailowym : lazur24@interia.pl.

Oferujemy formy płatności


PayU bank logos