Karnisze metalowe, nowoczesne, ścienne, sufitowe, pojedyncze i podwójne

Karnisze nowoczesne: ścienne i sufitowe

Czy tanie karnisze mogą doskonale się prezentować i być solidnie wykonane? Zdecydowanie! Karnisze w sklepie internetowym Lazur dostępne są w szerokim wyborze wzorów i kolorów. To co je łączy, to jakość wykonania i estetyka. Popularnością cieszą się karnisze nowoczesne, zwłaszcza z kolekcji Prestige, ale i te bardziej tradycyjne. Każdy znajdzie u nas model w pełni trafiający w jego gusta i pasujący do wystroju wnętrza. Do wyboru jest karnisz metalowy pojedynczy lub karnisz metalowy podwójny. Może być również wykonany ze stali pokrytej wysokiej jakości laminatem odpornym na zarysowania. Karnisze metalowe galwanizowane są z kolei zabezpieczone warstwą lakieru. W sprzedaży posiadamy karnisze ścienne oraz karnisze sufitowe. Oferujemy karnisze pojedyncze oraz karnisze podwójne.

Karnisze metalowe: pojedyncze i podwójne

W tej kategorii sklep LAZUR proponuje Państwu karnisze metalowe w wielu ciekawych wzorach oraz liczne akcesoria. Dostępne modele w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Jednocześnie niemal wszystkie wzory można nabyć w wersji jako karnisze podwójne lub karnisze pojedyncze. Proponujemy również karnisze metalowe pojedyncze w wersji mini. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia ciekawa i niepowtarzalna estetyka oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu odpowiedni karnisz metalowy pojedynczy lub podwójny.
Proponowane kolekcje - w których dostępny jest zarówno karnisz metalowy podwójny, jak i pojedynczy, to różnorodna stylistyka, dopracowana w najdrobniejszym szczególe, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie nasze karnisze metalowe podwójne i pojedyncze odznacza wyjątkowa trwałość.  Sprawdź naszą ofertę.

Oferujemy formy płatności


PayU bank logos