Zlew metalowy kuchenny

Zlewozmywak stalowy

W tej kategorii sklep LAZUR proponuje Państwu zlewozmywak stalowy w wielu wariantach. Dostępne są modele jedno i dwukomorowe, w kształcie prostokątnym lub okrągłym. Dzięki temu każdy może dobrać rozwiązanie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Każdy oferowany przez nas zlew kuchenny wyróżnia nowoczesny design oraz wysoka
funkcjonalność. Jednocześnie zlew metalowy jest niezwykle odporny i trwały, dzięki czemu może być użytkowany przez długi czas. Sprawdź naszą ofertę.

Zlew kuchenny wpuszczany lub nakładany

Sprzedawany w naszym sklepie zlew kuchenny jest odporny na szok termiczny, kwasy, zabrudzenia i przebarwienia, co gwarantuje jego długie użytkowanie. W ofercie posiadamy zlew metalowy wpuszczany i nakładany na blat. Można więc wybrać model odpowiadający naszym potrzebom i dostosowany pod względem wymiarów do posiadanych w kuchni mebli. Oferowany przez nas zlewozmywak stalowy daje się łatwo zamontować. W zestawie jest szablon do wycięcia na blacie, taśma uszczelniająca oraz uchwyty mocujące. Do każdego zakupu dołączony jest paragon, a na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Oferujemy formy płatności


PayU bank logos